Furgon może być ciekawą alternatywą dla typowo rodzinnych aut

Furgony rzadko utożsamiane są z autami, które sprawdzą się w roli familijnych aut. Jednak wiele parametrów tego rodzaju samochodu wręcz doskonale wpisuje się w model idealnego samochodu rodzinnego, którym przewieziemy całą familię. Na jaki z nich najlepiej się zdecydować? Interesującą opcją bez wątpienia jest Fiat Doblo I.

Choć może być wykorzystywany jako auto typowo dostawcze, to doskonale sprawdzi się także jako minivan będąc zbawieniem dla całej rodziny. Podobnie jak pozostałe furgony wyróżnia się pojemnością i komfortem jazdy. Można nim przewozić nawet bardzo ciężkie i obszerne bagaże.

Dodatkowym atutem jest to, że można znaleźć ten model ze starszym rocznikiem produkcji, który będzie tańszy, a i tak posłuży nam przez kilka dobrych lat. Francuski Citroen Berlingo również powinien być brany pod uwagę. To samochód, który na rynku jest już prawie 20 lat, co znacząco wpływa na jego cenę.

Nowsze modele są lepiej wyposażone, ale także i starsze, bez wielu bajerów, sprawdzą się jako doskonały przewoźnik całej rodziny dzięki swojej pojemności i obszerności. Dodatkowym atutem jest cena, która powinna zadowolić nawet średnio zamożną rodzinę.

www.dziengniewu.pl